Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Червня 2018, 16:06

МІП взяло участь у круглому столі щодо державно-приватного партнерства у сфері кібербезпеки

27 червня 2018 року завідувач сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Олексій Тарабукін взяв участь у засіданні круглого столу «Стан та проблеми реалізації кібербезпекового державно-приватного партнерства в Україні», організованого Національним інститутом стратегічних досліджень.

На заході презентували аналітичну доповідь НІСД «Державно-приватне партнерство в сфері кібербезпеки: міжнародний досвід та можливості для України».

Під час дискусії О. Тарабукін звернув увагу на необхідність співпраці державних інституцій та приватного сектору в умовах кіберінцидентів. «Оперативне інформування громадськості та бізнесу в умовах кібератаки забезпечить ефективне подолання кризи та мінімізує негативні наслідки», - зауважив він.

Нагадаємо, Міністерство інформаційної політики спільно зі StratCom Ukraine розробило проект Концепції розвитку системи кризових комунікацій. Проект розбудови кризових комунікацій в Україні реалізується в рамках Дорожньої карти Партнерства зі стратегічних комунікацій між РНБО та НАТО.


Перейти до списку публікацій