Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Червня 2018, 17:06

Бренд Ukraine NOW – на конференції з питань реформ в Україні у Копенгагені

27 червня 2018 року у Копенгагені (Данія) проходить Друга конференція з питань реформ в Україні. Українську урядову делегацію на заході очолив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Як підкреслив голова уряду у своєму виступі, зараз в Україні продовжується глибинна реформа – «перезавантаження всієї системи управління». Прем’єр закликав створити невелику групу високого рівня, куди б увійшли представники урядів та експертного середовища, з метою оцінки програми реформ і інструментів змін в Україні. «Ми країна пострадянського простору, яка забезпечила чіткий фокус змін і пріоритетів. Ми почали народження нової європейської держави», - зазначив В. Гройсман.

У свою чергу Прем'єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен висловив повагу Україні за те, що вона продовжує реформи попри агресію з боку РФ. Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон підкреслив, що «треба нагадувати всім партнерам про умови, в яких розвивається Україна».

Міністерство інформаційної політики України на заході представив державний секретар Артем Біденко. «Сьогоднішня конференція – це потужний захід, який презентує реформи, що відбуваються в Україні, західним партнерам. І що важливо - тепер вся комунікація відбувається на основі платформи єдиного бренду Ukraine NOW, розробленого в рамках роботи Міністерства інформполітики», - зазначив держсекретар МІП.

Під час конференції українська урядова делегація влаштувала флешмоб на підтримку наших політв’язнів у Росії і, зокрема, закликала звільнити Олега Сенцова.

У конференції взяли участь верховна представниця Європейського Союзу Федеріка Могеріні, заступник державного секретаря США Джон Салліван, голова МЗС Канади Христя Фріланд та інші світові та українські високопосадовці. Наступна конференція з питань реформ в Україні має відбутись у Канаді в 2019 році.


Перейти до списку публікацій