Міністерство інформаційної політики України


День Конституції

У рамках кампаній щодо відзначення державних свят Міністерство інформаційної політики України розпочинає загальноукраїнську інформаційну кампанію до Дня Конституції України, який традиційно відзначають 28 червня.

Комунікаційна кампанія складається з бордової серії: 5 сюжетних макетів цитують основні статті з основного Закону держави. Також, представлена серія роликів під назвами "Супергерой", "Монстрики" та "Відпочинок", які направлені на молодше покоління нашої країни. Вони націлені на те, щоб діти змалку знали свої права та обов'язки.

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року.

День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції:
"Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України".

У червні 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Кампанія включає розміщення низки тематичних білбордів та сітілайтів на носіях зовнішньої реклами по території всієї України.

Серія відеороликів у якості соціальної реклами транслюється на регіональних та загальнонаціональних телеканалах.

БОРДОВА КАМПАНІЯ

ВІДЕОРОЛИКИ

Відеоролик телеканалу іномовлення UA|TV:Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2469.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове