Міністерство інформаційної політики України


МІП: Стрічку «Дякую» показали на кінофестивалі «Бруківка» в Кам’янці-Подільському

22 червня 2018 року в рамках II Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» в Кам’янці-Подільському відбувся показ короткометражної стрічки «Дякую», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

У відкритті фестивалю взяла участь радник Міністра інформаційної політики з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

В підсумку стрічка «Дякую» виборола приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм».

За даними організаторів, на участь в кінофестивалі «БРУКІВКА» було подано понад 3200 короткометражних фільмів із понад 120 країн

Нагадаємо, 20 червня показ «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія).

«Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» вже презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2461.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове