Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Червня 2018, 12:06

Єдиний бренд України Ukraine NOW презентували в Китаї

З 23 травня до 16 червня цього року в Уханському науково-дослідницькому інституті пошти і телекомунікацій (м. Ухань, КНР) відбувся навчальний семінар «2018 Seminar on Construction of Communication Networks in Rural Areas for Developing Countries».

На запрошення Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві Китайської Народної Республіки в Україні у семінарі взяли участь головний спеціаліст сектору з питань європейської інтеграції Джемілє Гафурова та головний спеціаліст сектору з питань просування України в світі Софія Джуринська.

Співробітниці Міністерства прослухали курс лекцій на тему комунікацій та інтернет-технологій, а також відвідали штаб-квартиру компанії Fiberhome Networks, що є крупним постачальником мережевого і телекомунікаційного обладнання по всьому світі.

В рамках семінару було презентовано Україну та її бренд Ukraine NOW, представлено стан економічної ситуації, а також культуру та видатних постатей сучасності й історії. Учасники семінару з різних країн мали можливість познайомитися з Україною через перегляд тематичних відеороликів.

«Затверджений урядом за ініціативи Міністерства інформаційної політики єдиний бренд Ukraine NOW має стати одним з основних інструментів комунікації, завдяки якому світ дізнається більше про Україну, та який буде відповідати своїй найголовнішій цілі – створювати позитивний імідж України на міжнародній арені», – зазначила С. Джуринська у своєму виступі.

Навчальний семінар відбувся за сприяння Міністерства комерції Китайської Народної Республіки. У ньому також взяли участь представники Йорданії, Узбекистану, Шрі-Ланки, Маврикія, ПАР, Нігерії, Кенії та Уганди.


Перейти до списку публікацій