Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Червня 2018, 17:06

МІП: Стрічку «Дякую» показали у Португалії

20 червня 2018 року в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні відбувся показ короткометражного фільму «Дякую», знятого на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Роботу презентувала радник Міністра інформаційної політики з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

«Наша стрічка в черговий раз, тепер уже в Португалії, продемонструвала усім глядачам гостинність, туристичну привабливість, ресурсний потенціал України. Зала знову провела «Дякую» оплесками», - зазначила вона.

За словами М. Соботюк, Посольство України в Португалії, яке виступило організатором культурного заходу, підготує також переклад на португальську виданої за підтримки МІП книги Олександра Палія «Короткий курс історії України».

Відзначимо, що участь у заході взяли Міністр культури України Євген Нищук, Міністр культури Португалії Луїш Феліпе де Каштру Мендеш, представники Міжурядової українсько-португальської комісії з питань торгівельно-економічного співробітництва, Голова парламентської групи дружби Україна-Португалія, депутат Асамблеї Республіки Рікардо Бешіга, Почесний консул України в Португалії Едуардо Норте Сантуш Сілва, члени Історичного товариства незалежності Португалії, представники Українсько-португальської торговельної палати та української громади в Португалії.

Нагадаємо, короткометражна стрічка «Дякую» посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія).

«Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» вже презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.


Перейти до списку публікацій