Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Червня 2018, 16:06

МІП у зоні ООС: На території Ялтинської селищної ради в телеефірі присутні 15 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Ялтинської селищної ради Мангушського району Донецької області.

«Значну частину населення тут складають етнічні греки, у школі вивчають новогрецьку мову. Разом з тим, у ефірі мовлять щонайменше 15 українських телеканалів. Російських телеканалів нема взагалі», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами голови селищної ради Дмитра Минаєва, близько половини населення дивиться цифрове телебачення, 20% - супутникове. Він додав, що люди не можуть повністю відмовитися від аналогового ТВ, оскільки лише там присутні місцеві телеканали.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій