Міністерство інформаційної політики України


МІП у зоні ООС: На території Білицької міської ради українські канали присутні в кабельній мережі

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Білицької міської ради міста Добропілля Донецької області.

«Тут не турбуються про наявність ефірних телеканалів і навіть не знають, чи вони є. Для них ефірне мовлення - це щось з далекого минулого», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами заступника міського голови Геннадія Романенка, кабельне телебачення охоплює всю територію міста. Ціна пакету з 75 каналів складає 50 грн на місяць.

«Це непоганий варіант для тих прифронтових територій, де є проблеми з передавачами, частотами, інформаційним тиском росіян та колаборантів. Органи місцевої влади можуть повчитися на прикладі цього чи інших аналогічних містечок і подумати, як у себе вирішити аналогічне питання. Впевнений, що місцевим бюджетам це під силу», - додав О. Бригинець.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2436.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове