Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Червня 2018, 14:06

МІП: У містах Донбасу стартує освітня програма «Сходини»

12 червня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Сходини: 14 кроків до нової освіти».

Під час заходу було оголошено про старт у 14 містах Донецької та Луганської областей освітньої програми «Сходини», яка допомагатиме учням, учителям та громадським активістам розробляти проекти у сфері освіти та залучати фінансування для їх практичної реалізації.

"Цей проект - це чудова можливість для дітей зі Сходу України і їх вчителів створити освітні проекти та, що найголовніше, отримати фінансування для втілення своїх проектів у життя", - зазначив керівник сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвінов.

Програма стартує 15 червня у Слов'янську і пройде у Старобільську, Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Бахмуті, Костянтинівці, Торецьку, Дружківці, Краматорську, Добропіллі, Покровську, Новогродівці та Маріуполі. Завершиться вона 1 серпня.

Переможці отримають 25 тис. грн на реалізацію свої ініціатив. Окрім того, найкращі учнівські проекти зможуть запустити кампанії по збору коштів на краудфандинговій платформі GoFundEd.

"Платформа дозволяє учителям, учням та громадським організаціям з будь-якого куточка України публікувати цікаві ідеї, спрямовані на розвиток їх школи чи громади, і залучати фінансування від доброчинців. За два роки нашої присутності в Україні було реалізовано близько 70 різних шкільних ініціатив і зібрано більше 2 млн грн", - розповіла голова ГО «Про.Світ» та краудфандингової платформи GoF Лілія Боровець.

Програму реалізовує громадська організації «Про.Світ» за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується USAID.


Перейти до списку публікацій