Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Червня 2018, 14:06

МІП взяло участь в українсько-естонських консультаціях щодо протидії кібератакам

5 червня 2018 року у МЗС України відбулися перші в історії українсько-естонських відносин двосторонні міжвідомчі консультації у сфері зміцнення кібербезпеки.

Сторони обговорили сучасні тенденції у сфері кібербезпеки, основні механізми її зміцнення, а також перспективні напрями подальшої співпраці обох держав.

Під час заходу делегація Естонії ознайомила українську сторону з досягненнями своєї країни у галузі моніторингу та нейтралізації проблем кібернетичного характеру, розбудови «цифрового суспільства», кібергігієни, особливо в державному секторі, тощо.

Зі свого боку, українська делегація, серед іншого, комплексно ознайомила естонських колег з окремими аспектами масштабних кібератак на електронні та урядові ресурси України з боку Російської Федерації упродовж 2015-2018 років, які стали одним із головних елементів гібридної війни проти України.

Українська сторона також висловила зацікавленість новаторським досвідом естонських фахівців у галузі забезпечення кібербезпеки під час проведення виборів місцевого та національного рівнів.

У консультаціях взяли участь заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін та завідувач сектору стратегічних комунікацій МІП Олексій Тарабукін.

Відзначимо, що захід пройшов у рамках практичної реалізації домовленостей, досягнутих у ході переговорів між Президентом України Петром Порошенком та Президентом Естонії Керсті Кальюлайд під час її перебування з офіційним візитом в Україні 22-24 травня 2018 року.


Перейти до списку публікацій