Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Червня 2018, 17:06

Правда, вистраждана болем – Е. Джапарова про книгу заручника бойовиків Станіслава Асєєва

5 червня 2018 року у Києві презентували збірку есе Станіслава Асєєва під назвою «В ізоляції». Автор більше року перебуває у полоні бойовиків на окупованій території Донбасу.

«Коли, з одного боку, відчуваєш світову «втому» від України, з іншого - чіткий, стратегічно запланований, керовано реалізований антиукраїнський фейковий наратив, важливою є правда. Російська пропаганда ставить її під сумнів, підміняючи всі процеси та поняття. Ця правда - вистраждана досвідом, болем, смертю, підвалами, репресіями, катуваннями, несвободою - живе на сторінках книги Станіслава Асєєва, який понад рік перебуває в підвалі колишнього заводу та арт-платформи «Ізоляція» в окупованому Донецьку», - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, виступаючи на презентації.

Нагадаємо, Станіслав Асєєв (публікувався під псевдонімом Васін) зник 2 червня 2017 року на території, контрольованій бойовиками ОРДО. Він співпрацював з низкою українських ЗМІ, зокрема, з щотижневиком "Дзеркало тижня" та проектом "Радіо Свобода" - "Донбас.Реалії".


Перейти до списку публікацій