Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Червня 2018, 15:06

МІП: Стрічку «Дякую» показали на кінофестивалі «Молодість»

2 червня 2018 року на Поштовій площі у Києві в рамках 47-го міжнародного кінофестивалю «Молодість» відбувся спеціальний показ короткометражної стрічки «Дякую», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Глядачі оплесками підтримали фільм про пригоди японського професора, який заблукав в Україні, проте отримав багато позитиву від своєї подорожі.

Відзначимо, що цьогорічний кінофестиваль «Молодість» відбувся, зокрема, за підтримки МІП.

«Для нас велика честь долучитися до організації цієї масштабної кіноподії. Популяризація України у світі є одним з основних напрямків діяльності Міністерства інформаційної політики України. А що може бути кращим інструментом такої популяризації, як не кінематограф», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Гран-прі 47-го кінофестивалю «Молодість» отримав литовсько-польський фільм режисера Андріуса Блажевічюса "Святий". У церемонії вручення взяв участь державний секретар МІП Артем Біденко.

Нагадаємо, короткометражна стрічка «Дякую» посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія).

«Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» вже презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.


Перейти до списку публікацій