Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Травня 2018, 15:05

МІП: Завершено роботу над серією муралів «Квітучі руки»

У чотирьох містах України завершилась робота над серією муралів «Квітучі руки», що об’єднує Україну за допомогою сучасного мистецтва.

Масштабні малюнки за підтримки Міністерства інформаційної політики України виконав художник Олександр Брітцев, який народився в Донецьку і зараз проживає у Харкові.

Протягом квітня-червня цього року він створив мурали у Чернігові, Слов’янську, Генічеську та Дрогобичі.

«Людські руки, які тягнуться одна до одної, щоб допомогти, підтримати, об'єднатися. Та одночасно вони ж - наче квітучі гілки дерев. Ці квіти - надія на відродження життя, на майбутнє, на плоди, які принесе єдність. Квіти - це душі людей, а руки - це їх дії, вчинені розумом. Якщо дивитися на чотири малюнки, розташовані поряд, можна помітити, що квіти на кожному різні. Це квіти фруктових дерев, що ростуть в різних частинах України. На півночі - це яблуня, на сході - абрикос, на півдні - персик, на заході - вишня-сакура», - говорить про своє творіння художник.

Кожна з чотирьох частин «Квітучих рук» побудована по діагоналі і у результаті утворює ромб - сакральний символ, яким наші предки позначали землю і все, що бере від неї початок.


Перейти до списку публікацій