Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Травня 2018, 16:05

Д. Золотухін: Певні регулюючі заходи в інтернеті необхідні, як пасок безпеки за кермом

24 травня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у семінарі для партнерів і громадянського суспільства «Як адвокувати свободу інтернету в українських реаліях?», організованого ГО «Інтерньюз-Україна».

Представляючи внутрішні та зовнішні виклики для України в інтернет-сфері, Д. Золотухін зазначив: «Коли МІП створювало Доктрину інформаційної безпеки, західні партнери висловлювали критику, що цей документ може стати основою для цензури. Тим не менш, нині Франція, Німеччина та ряд інших країн вдаються до таких самих методів, стикнувшись із проблемою неконтрольованого розповсюдження персональних даних із соціальних мереж, зокрема з Facebook, що застосовуються для реалізації ворожих спеціальних операцій. Таким чином, певні регулюючі заходи в інтернеті є необхідними для гарантування національної безпеки, як і для особистої безпеки за кермом потрібно дотримуватися швидкісного режиму та користуватися паском безпеки».

Учасники семінару також розглянули питання взаємодії між стейкхолдерами щодо вироблення політики щодо регулювання інтернету, моделі адвокації свободи глобальної мережі, прав і обов’язків інтернет-користувачів, громадського контролю, а також українського контексту глобальних викликів.

Нагадаємо, 26 квітня 2018 року Д. Золотухін виступив з доповіддю на науковому круглому столі «Кібербезпека в системі національної безпеки України: пріоритетні напрями розвитку», який пройшов в Маріупольському державному університеті.


Перейти до списку публікацій