Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Травня 2018, 18:05

МІП: У Вашингтоні показали фільм «Бранці Кремля»

22 травня 2018 року у Посольстві України в Вашингтоні відбувся показ документального фільму «Бранці Кремля», знятого телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Стрічку представили Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Валерій Чалий.

«Це фільм про те, що переживає людина, яка стає жертвою політичних репресій. Фільм про те, що відчувають рідні й близькі в’язнів Кремля. Біль, катування, приниження гідності, нелюдські умови - те, чого майже сім десятків українських в’язнів совісті зазнають в окупованому Криму та в російських тюрмах», - зазначила Е. Джапарова.

Нагадаємо, презентація стрічки «Бранці Кремля» відбулась 26 лютого 2018 під час міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору».

14 березня фільм показали у Представництві Європейської Комісії в Софії (Болгарія) у рамках публічної дискусії «Чотири роки після окупації Криму: чи існує вихід із глухого кута?».


Перейти до списку публікацій