Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Травня 2018, 18:05

Е. Джапарова: У Криму триває гібридна війна із активним застосуванням спеціальних інформаційних операцій

22 травня 2018 року у Вашингтоні Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова та Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв зустрілися з керівником Бюро з питань демократії, прав людини та праці Державного департаменту США, послом Майклом Козаком та з заступником Помічника Держсекретаря США  з питань Європи і Євразії Бріджит Брінк.

Українська сторона поінформувала американських колег про кричущі факти порушення прав людини у окупованому Росією Криму, де відбувається гібридна війна із активним застосуванням спеціальних інформаційних операцій.

«Російська пропаганда робить акцент на відсутності бойових дій у Криму, аби примирити світову спільноту зі статусом-кво. Коли є запит Кремля на демонстрацію боротьби із націоналістами, фашистами, екстремістами, терористами – так звані «правоохоронці» на окупованому півострові таких, звісно, знаходять», - відзначила Е. Джапарова.

Вона навела приклад викраденого на адмінкордоні більше місяця тому харків’янина Олександра Стешенка, якого ФСБ тортурами змусила дати свідчення нібито про підготовку теракту на замовлення Меджлісу кримськотатарського народу.

«Майстерно підроблена картинка, якою досягається багато задач: підтримка страху, в якому жителі Криму живуть четвертий рік поспіль; викриття «екстремізму та тероризму» та «ефективна» робота правоохоронців у боротьбі із зовнішнім «ворогом», відволікання уваги населення  від внутрішніх  проблем», - підкреслила Перший заступник Міністра інформаційної політики.

Е. Джапарова додала, що таким чином окупанти також переводять фокус суспільної уваги з репресій проти кримськотатарських активістів, зокрема, нещодавніх арештів Сервера Мустафаєва та Едема Смаілова.


Перейти до списку публікацій