Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Травня 2018, 13:05

Е. Джапарова обговорила надання технічної допомоги з заступником директора Ради керівників з питань мовлення США

22 травня 2018 року у Вашингтоні Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зустрілася з заступником директора американської Ради керівників з питань мовлення (Broadcasting Board of Governors, BBG) Джеффрі Трімблом та представниками українського бюро Державного департаменту США, які курують питання стратегічних комунікацій, іномовлення та публічної дипломатії.

Е. Джапарова розповіла про роботу Міністерства інформаційної політики у сфері інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу та боротьби з поширенням російської дезінформації. Окрім того, сторони торкнулися питання реалізації інфраструктурних проектів з мовлення українських каналів на окупованих територіях та продовження американської допомоги у протидії інформаційним атакам в умовах гібридної війни Росії.

«Відновлення українського мовлення на окупованих територіях, підтримка діяльності ЗМІ зі спеціалізованим контентом, як, наприклад, проект «Радіо Свобода» «Крим.Реалії», створення контент-хабу, надання технічної допомоги – все це стоїть на порядку денному українсько-американських відносин», - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики.

Рада керівників з питань мовлення є незалежною урядовою агенцією США, до сфери управління яої входить «Голос Америки» (Voice of America), «Радіо Вільна Європа»/«Радіо Свобода» (Radio Free Europe/Radio Liberty), «Радіо Вільна Азія» (Radio Free Asia), The Middle East Broadcasting Networks тощо.


Перейти до списку публікацій