Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Травня 2018, 17:05

М. Ільяш: Фактор інформаційної безпеки безпосередньо впливає на ситуацію у Придунайському регіоні

Радник Міністра інформаційної політики України з питань взаємодії з правоохоронними органами спеціального призначення в сфері інформаційної безпеки Мирослав Ільяш взяв участь у міжнародній науковій конференції «Стратегічна безпека: виклики та тенденції», яка пройшла у Кишиневі (Молдова) 16-18 травня 2018 року.

М. Ільяш зазначив, що учасники конференції підтримали позицію України та засудили військову агресію Російської Федерації проти нашої держави. Крім того, міжнародні експерти визнали деструктивний характер діяльності російських ЗМІ в інформаційному просторі, що становить загрозу безпеці у Придунайському регіоні.

Радник Міністра також підкреслив, що представникам країн ЄС (навчальних закладів, військових академій, науково-дослідницьких центрів тощо) бракує достовірної інформації щодо російської агресії проти України. Тож на заході було досягнуто домовленостей щодо організації взаємодії, комунікації та співробітництва.

У конференції, організованій Центром стратегічних досліджень з питань оборони та безпеки (CSSDS), взяли участь близько 50 осіб, у тому числі науковці та експерти з України, Молдови, Румунії та інших країн.

Основна мета заходу - конструктивний діалог з питань регіональної безпеки для визначення ризиків, небезпек, загроз та військової спроможності східноєвропейських держав у нових геополітичних умовах.


Перейти до списку публікацій