Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Травня 2018, 14:05

МІП: Виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки» відкрилась у Херсоні

21 травня 2018 року в Херсонському державному університеті відбулося відкриття виставки «Україна-НАТО. Формула безпеки», організованої за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Експозицію представили заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін і заступник Директора центра інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте.

Д. Золотухін у вступному слові зазначив: «Херсон —  уже 10-те місто, де МІП спільно з Центром інформації та документації НАТО представляє виставку. Головною нашою метою є донесення інформації, що співпраця з НАТО — це не тільки військове співробітництво, але й розв’язання проблем, що стоять перед людством: боротьба з тероризмом, вирішення конфліктних питань, а також створення нових можливостей для молоді».

В. Ціємініте представила матеріали виставки та зазначила, що експозиція є освітнім та інформаційним проектом, який стосується не тільки НАТО, а має більш широкий контекст світової безпеки.

Участь у церемонії відкриття взяли також командир навчального полку Збройних Сил Литовської Республіки Алексеюс Гейжевскіс, заступник аташе з питань оборони Литовської Республіки Міндаугас Бабонас і голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, керівництво Херсонського державного університету, представники громадськості та студенти.

Нагадаємо, виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки»  присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом. Виставка створена за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства інформаційної політики України та Українського кризового медіа центру.


Перейти до списку публікацій