Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Травня 2018, 16:05

Е. Джапарова: Гібридна інформаційна війна вимагає нових міждисциплінарних підходів до підготовки дипломатів

17 травня 2018 року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у міжнародному науковому симпозіумі "Міждисциплінарність у міжнародних відносинах: теорія, метододогія, практика". Захід відбувся у стінах Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

«В умовах гібридних війн, трансформації світової системи безпеки особливо важлива роль комунікації. Міжнародні відносини та підготовка фахових дипломатів не може не включати нові галузі знань та практик, та має бути міждисциплінарною. Стратегічні, кризові, урядові комунікації, володіння  інформацією та якісна робота з контентом - те, що має бути закладено в підготовку українських дипломатів», - зазначила Е. Джапарова у своєму виступі.

У заході взяли участь директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка, віце-президент НАН України Сергій Пирожков, директор Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолій Соловей, Надзвичайний і Повноважний Посол України Олександр Купчишин, Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті та інші.


Перейти до списку публікацій