Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Травня 2018, 15:05

МІП: В Музеї Другої світової війни розповіли про історію та сучасний стан литовського війська

17 травня 2018 року в кінолекційній залі Національного музею історії України у Другій світовій війні (Київ, вул. Лаврська, 27) командир навчального полку Збройних сил Литви, полковник Алексеюс Гейжевскіс виступив з доповіддю на тему "Історія та сучасний стан литовського війська". Співорганізаторами заходу стали Міністерство інформаційної політики України та інформаційно-мистецький проект "Життя на нулі".

А. Гейжевскіс розповів про історію литовського війська від 1410 року до сьогодення, події 1991 року, особливості реформування Збройних сил Литви після відновлення незалежності, сучасний стан війська та міжнародну співпрацю, структуру та оснащення, особливості навчання та підготовки литовських військових тощо. 

У заході взяв участь завідувач Сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвінов та керівниця інформаційно-мистецького проекту "Життя на нулі" Інна Єрмакова.

"В України та Литви завжди було багато спільного - це і історія, і схожі проблеми становлення та розбудови збройних сил, і агресія зі сторони Росії", - зазначив В. Литвінов.

18 травня семінар на тему історії литовського війська в рамках проекту "Життя на нулі" відбудеться у Покровському індустріальному інституті (Покровськ, Донецька область).


Перейти до списку публікацій