Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Травня 2018, 13:05

МІП у зоні ООС: У Новій Полтавці в телеефірі присутні основні українські телеканали

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території села Нова Полтавка Костянтинівського району Донецької області.

«В селі Т2 має понад половина домогосподарств, але в пакеті цифрових каналів, залежно від розташування житла, трапляється до половини каналів окупаційних чи колабораціоністських, які знаходяться на тих самих хвилях, що і українські. Що стосується аналогового сигналу, то і тут ситуація неоднозначна. Звичайна антена показує українські канали в достатній кількості і якості, але якщо розвернути на Донецьк - то в телевізорі будуть канали окупаційні», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами в.о. старости села Валентини Сердюк, мешканці мають можливість бачити вдосталь українських телеканалів, та якщо хто хоче чути Кремль - теж може це робити. Інтернет у селі хороший, тому у жителів нема жодних проблем з доступом до українського контенту. Також близько чверті мешканців мають супутникові антени.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій