Міністерство інформаційної політики України


МІП вітає засудженого в Криму українського журналіста Миколу Семену з 68-річчям

Сьогодні, 14 травня, українському журналістові Миколі Семені, засудженому окупаційною «владою» Криму за «заклики до порушення територіальної цілісності Росії», виповнюється 68 років.

Міністерство інформаційної політики України вітає іменинника і бажає йому здоров’я та наснаги у нелегкій боротьбі за правду та свободу в окупованому Криму.

«Шановний пане Миколо, не перестаю захоплюватись вашою силою духу та незламною життєвою позицією. Ви служите надихаючим прикладом для мільйонів наших співгромадян. Прикладом людини, яка наважилась кинути виклик злочинній імперській системі. Людини, яка не боїться бути вільною в умовах жорстких репресій і тотальної несвободи», - зазначив у своєму привітанні Міністр інформаційної політики України  Юрій Стець.

Нагадаємо, 22 вересня 2017 року, підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя, оголосив вирок автору "Радіо Свобода" і "Крим.Реалії" М. Семені. Тоді журналісту призначили покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном у три роки і забороною займатися публічною діяльністю. Згодом суд пом’якшив вирок журналісту в частині додаткового покарання – зменшив строк заборони займатися публічною діяльністю з трьох років до двох.

21 грудня 2017 року в Кримському домі було презентовано книгу М. Семени "Кримський репортаж" (хроніки окупації Криму 2014 - 2016 рр.), виданої за підтримки МІП.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2380.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове