Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Травня 2018, 14:05

А. Біденко взяв участь у відкритті міжнародного фестивалю «Карпатський простір-2018»

4 травня 2018 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у відкритті 3-го Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір-2018» (Carpathian Space-2018). Фестиваль проходитиме у Івано-Франківську 4-6 травня.

«Фестиваль «Карпатський простір» - це чудовий приклад того, як можна ефективно просувати Україну та окремі її перспективні регіони. Наше Міністерство завжди робить акцент на підтримці освіти, культури та мистецтва як головних індикаторів змін в країні», - заявив держсекретар МІП.

За даними організаторів, в 2018 році «Карпатський простір» об’єднає 18 країн-учасниць: Україну, Грузію, Польщу, Азербайджан, Болгарію, Угорщину, Молдову, Швейцарію, Австрію, Литву, Латвію, Естонію, Францію, Мексику, Білорусь, Словаччину, Румунію та Чехію.

У програмі цьогорічного фестивалю фолк, етно, рок та класична музика, театр і кіно, візуальні мистецтва, розмаїття народних промислів, кулінарні презентації, дегустації вин та спортивні події.


Перейти до списку публікацій