Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Травня 2018, 11:05

Е. Джапарова зустрілась з помічником Держсекретаря США В. Мітчеллом

2 травня 2018 року відбулася зустріч українських високопосадовців з помічником Держсекретаря США у справах Європи та Євразії Весом Мітчеллом. Участь у заході взяла Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

«Вес Мітчелл є одним з провідних «адвокатів України» у Держдепартаменті. На зустрічі серед головних питань стояла тема деокупації Криму. І ми дуже розраховуємо на продовження та посилення жорстких заходів з боку США проти Росії. Всі прекрасно розуміють, що не можна танцювати танго з агресором», - зазначила Е. Джапарова.

На зустрічі обговорили питання національної безпеки, звільнення політв’язнів Кремля, оновлення ЦВК, боротьби з корупцією, розблокування роботи Комісії Україна-НАТО тощо.

Українську сторону представляли також Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко.

Е. Джапарова подарувала В. Мітчеллу англійську версію  книги кримського історика Сергія Громенка «КримНаш. Історія російського міфу», виданої за підтримки Міністерства інформаційної політики України.


Перейти до списку публікацій