Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Травня 2018, 11:05

МІП у зоні ООС: На території Білозерської міськради українські телеканали присутні у кабельній мережі

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Білозерської міської ради міста Добропілля (Донецька область).

Як розповіла секретар міськради Вікторія Шотт, місто на 100% покрите кабельною мережею. «Це найкращий спосіб боротьби з інформаційною агресією і поширення українських телеканалів», - додала вона.

Ціни на кабельне телебачення більш ніж демократичні - соціальний пакет з 10 каналів коштує 30 гривень, а повний пакет з 68 каналів - 70 гривень на місяць.

«Розвиток кабельного телебачення в інформаційно складних регіонах - гарний вихід з ситуації», - зазначає радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій