Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Травня 2018, 13:05

МІП взяло участь у Форумі публічної дипломатії НАТО-Грузія Communication 360o

Радник Міністра інформаційної політики України з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова взяла участь у дводенному Форумі публічної дипломатії НАТО-Грузія Communication 360o, який проходив у Тбілісі (Грузія) 30 квітня – 1 травня 2018 року. Форум був присвячений обговоренню ролі публічної дипломатії та викликів, з якими стикаються країни у сучасному світі в умовах гібридних війн.

«Для України такі дискусії є надзвичайно цікавими та повчальними. З одного боку, ми найбільш потерпаємо від інформаційних маніпуляцій та новітніх методів ведення війн і, напевно, маємо найбільший досвід протистояння, з іншого – як молода інституційно країна, ми ще не маємо культури аналізу та постійної трансформації систем, так званого lessons learnt циклу. Тому погляд партнерів, їх інновації у системі боротьби з гібридними загрозами, досвід зміни урядового підходу та системних трансформацій є дуже повчальним і цінним. На форумі дискусії були присвячені пошуку нових форм публічної дипломатії, обговоренню кризи журналістики, тому, як захистити цінності та розбудувати систему загального спротиву громадян.

Також хотілось би відзначити і стабільно якісну та яскраву організацію заходу, модерні підходи. Дуже втішає, що державні агенції Грузії здатні задавати такий високий рівень, чому також можна вчитися Україні» - відзначила А. Фролова.

Доповідачами на Форумі були президент Грузії Георгій Маргвелашвілі, прем'єр-міністр Георгій Квірікашілі, голова парламенту Іраклій Кобахідзе, помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Уес Мітчелл і помічник заступника генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Таджан Ілдем, а також провідні експерти у сфері стратегічни комунікацій, публічної дипломатії та медіасфери.


Перейти до списку публікацій