Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Квітня 2018, 17:04

МІП: Презентовано соціальний проект підтримки бізнесу ветеранів АТО #СтартуйСьогодні

24 квітня 2018 року в ІА «Укрінформ» група компаній SEOWAVE та Міністерство інформаційної політики України провели прес-конференцію, присвячену підтримці ініціатив ветеранів АТО, та презентували соціальний проект «Стартуй сьогодні».

Як повідомила куратор проекту «Стартуй сьогодні», виконавчий директор групи компаній SEOWAVE Тетяна Аборонок, до участі в проекті запрошують ветеранів АТО, які мають цікаві ідеї для власного бізнесу. «Ми почали саме із допомоги ветеранам АТО не тільки тому, що їхня адаптація є актуальною проблемою, а й тому, що ці хлопці вміють робити дійсно якісний продукт. Ті, хто повернувся з фронту, відмінно працюють, але не завжди розуміють, як краще продати товар чи послугу, чи який саме потрібен сайт. Ми хочемо безкоштовно надати їм інструменти, щоб про їхній бізнес і його якість дізналися ще більше людей», - розповіла куратор проекту.

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін запевнив, що МІП допомагатиме реалізації подібних соціальних проектів. «Ветерани АТО нині є вразливою соціальною категорією, адже війна це серйозна травма для будь-якої людини. Проекти, що надають їм допомогу, безперечно заслуговують на повагу та підтримку. МІП співпрацюватиме із Мінсоцполітики, щоб заохочувати до розвитку тих, хто повернувся з фронту, та допомагати їм подолати психологічні наслідки участі в АТО. Ми також будемо раді підтримати соціальні ініціативи, що діють у цьому напрямку», - зазначив заступник Міністра.

Зазначимо, соціальний проект «Стартуй сьогодні» був започаткований групою компаній SEOWAVE та веб-студіями «Махаон», «Ідейне рішення», «Web-kitchen» та «IT-MOKO» з метою допомоги у вирішенні складних проблем при запуску власного бізнесу в мережі інтернет. Перший етап соціального проекту стосується напряму АТО. Ветерани та їхні сім’ї, які мають бізнес-ідею, але не мають достатнього коштів, щоб розпочати свій бізнес в мережі інтернет, відтепер мають унікальний шанс – за допомогою проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ розпочати власну діяльність.


Перейти до списку публікацій