Міністерство інформаційної політики України


Е. Джапарова зустрілася з учнями-членами секції «кримськотатарська гуманітаристика» МАН

20 квітня 2018 року в арт-хабі інформаційної агенції «Укрінформ» відбулася зустріч лідерів громадської думки кримськотатарського народу з учнями-членами секції «кримськотатарська гуманітаристика» Малої академії наук України. Захід організований за підтримки Міністерства інформаційної політики.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та радник Міністра культури України Есма Аджиєва провели з учнями бесіду у дружній атмосфері і побажали їм успіху на захисті науково-дослідницьких робіт, що відбудеться 22 квітня.

«Цього року на Малій академії наук будуть вперше окремим блоком представлені роботи наших юних дослідників на актуальні теми кримськотатарської історії та культури. І це дуже важливо з погляду залучення школярів до проблематики Криму. Дуже сподіваємось, що науково-дослідницька діяльність учнів матиме подальший розвиток незалежно від результатів конкурсу», - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики.

Нагадаємо, у грудні 2017 року ГО «Алєм» та Національний центр «Мала академія наук» досягнули згоди щодо створення секції «Кримськотатарська гуманітаристика». У рамках секції учні-переселенці з Криму можуть захищати наукові роботи за напрямками: культурологія, мистецтвознавство, історія та мова.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2345.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове