Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Квітня 2018, 18:04

МІП: Запущено систему протидії антиукраїнському мовленню в зоні АТО

19 квітня 2018 року під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулася нарада з питань протидії інформаційній агресії Росії.

На нараді, зокрема, було оголошено про запуск системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України, розробленої за активної участі Міністерства інформаційної політики, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Комітетів Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони та з питань свободи слова та інформаційної політики, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, Служби безпеки України та інших органів державної влади.

"Вітаю вас із початком ефективного функціонування системи протидії антиукраїнського мовлення в зоні АТО. Впевнений в тому, що сьогодні це значна віха, значний прогрес у захисті України від факторів російської гібридної агресії, і дуже дякую всім за роботу", - сказав Президент.

Відзначимо, що система комплексної протидії російській інформаційній агресії в зоні проведення АТО блокує аналогові та цифрові телевізійні сигнали більше 40 каналів російського і проросійського телебачення. Вона спрямована на протидію інформаційній експансії та поширенню пропаганди Росії і дозволяє захистити громадян України, які проживають більш ніж у 150 населених пунктах на лінії розмежування.

«Це яскравий приклад того, коли всі гілки державної влади – законодавчої і виконавчої - працюючи разом доводять, що все можливо і ми можемо досягати позитивного результату. Дякую усім колегам», - заявив на нараді Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, раніше в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП України телеканал іномовлення UA|TV розпочав мовлення у тестовому режимі на окуповані території Луганської області з телевежі в Бахмутівці.

Перед цим UA|TV почав мовити у тестовому режимі на окуповані території Криму та Донецької області відповідно з телевеж у Чонгарі (Херсонська область) та Волновасі (Донецька область).


Перейти до списку публікацій