Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Квітня 2018, 10:04

Д. Золотухін зустрівся з молодими експертами польського Інституту Свободи

18 квітня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зустрівся із групою молодих експертів Школи лідерства Інституту Свободи (Instytut Wolności) з Польщі.

Дискусія була присвячена імплементації реформ в Україні, зокрема і в інформаційній сфері. Так, Д. Золотухін розповів про засади та пріоритетні напрями діяльності Міністерства: реалізацію Доктрини інформаційної безпеки України, інформаційну реінтеграцію тимчасово окупованих територій, комунікаційний супровід європейської інтеграції, а також співпрацю з медіа.

Заступник Міністра зазначив: «МІП спрямовуватиме свої зусилля на висвітлення в українському та європейському інформаційному просторі досягнень Асоціації між Україною та ЄС, а також переваг Угоди про асоціацію для обох сторін».

Нагадаємо, 13-14 березня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Д. Золотухін взяв участь у XI Форумі Європа-Україна «Асоціація з Європейським Союзом і що далі?», що був організований Інститутом Східноєвропейських Досліджень у м. Ряшів (Польща).


Перейти до списку публікацій