Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Квітня 2018, 10:04

МІП у зоні АТО: На території Нововодянської сільради в телеефірі присутні 12 українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Нововодянської сільської ради Добропільського району Донецької області.

Як повідомила секретар сільради Юлія Чучин, село Нововодяне є однією з найвищих точок Донецької області. «Саме тому у нас немає перебоїв з прийомом українських телеканалів, яких тут бачать 12», - додала вона. Секретар також поінформувала, що альтернативні джерела подачі телесигналу майже не використовуються, хіба що близько чверті мешканців села користуються супутником.

«Насправді з погляду телесигналу  на Донеччині має значення не лише наближеність чи віддаленість до лінії фронту, а й рельєф. Бо хоч і співають в радянській пісні про те, що тут рівнина, насправді саме пагорби допомагають одним селам і заважають іншим. Проблему телесигналу, виходячи з цього, не могли на 100% вирішити за часів СРСР і за довоєнних часів, коли Україна контролювала сигнал найбільшої в регіоні телевежі з Донецька. Так і зараз складки рельєфу часом відрізають те чи інше село від ефірного мовлення», - говорить радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Він також підкреслив, що нові місця встановлення телепередавачів, супутник та кабель допомагають вирішити проблему за умови індивідуального підходу до кожного села.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій