Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  11 Квітня 2018, 17:04

Д. Золотухін: Розвінчування не є головним засобом протидії дезінформації

11 квітня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зустрівся зі студентами Могилянської школи журналістики.

Розповідаючи про боротьбу з російською пропагандою в Україні та Європі, Д. Золотухін зазначив: «Слово «пропаганда», насправді, не відображає суті явища, яке ми спостерігаємо – існує комплекс інформаційних операцій, що реалізується російськими спецслужбами. Сам термін виник у ЗМІ, які використовують його для зручності та стислості подачі інформації».

Заступник Міністра пояснив, чому розвінчування дезінформації не є головним засобом протидії: «З точки зору практики комунікації, схема розвінчування будь-якого фейку є досить складною для сприйняття широкими аудиторіями і позитивно оцінюється тільки експертами або зацікавленими саме в такому контенті споживачами. Враховуючи це, а також нестачу ресурсів, набагато ефективнішим є просування власного наративу». 

Нагадаємо, 27 лютого 2018 року Дмитро Золотухін взяв участь в експертних обговореннях щодо протидії фейковим новинам і дезінформації онлайн, організованих Комісаром ЄС з цифрової економіки та суспільства М. Габріель, де представив офіційну позицію Міністерства щодо протидії інформаційним загрозам.


Перейти до списку публікацій