Міністерство інформаційної політики України


МІП у зоні АТО: На території Беззаботівської сільради в телеефірі присутні 5 українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Беззаботівської сільської ради Олександрівського району Донецької області.

«Цифрового телебачення немає, супутник мають майже всі з тих часів, коли телевежу Карачун було зруйновано у 2014 році. Аналогові антени треба піднімати до 15 метрів у висоту, щоб приймати ТВ. Дуже сподіваються на Покровську телевежу, яку планують збудувати, як на можливість збільшення кількість каналів та спрощення доступу до них», - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами голови сільради Віктора Мирського, аналогові антени приймають, як у кого, 4-5 українських телеканалів, зокрема, Перший канал, Інтер, 1+1 та 2+2. «Поки не було відновлено Карачун - взагалі нічого не показувало», - додає він.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2331.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове