Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Квітня 2018, 17:04

МІП: Спецслужбам прочитали лекцію з інформаційної складової гібридної війни

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін прочитав офіцерам Сил спеціальних операцій Збройних сил України лекцію, присвячену інформаційній складовій гібридної війни.

Під час лекції заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зазначив: «Кремль використовує величезні ресурси для зміни інформаційного простору, що впливає на зміни в суспільстві. Розповсюдження фейкових новин і дезінформації проти України здійснюються не ЗМІ, а російськими спецслужбами. Саму тому важливо, щоб на ці інформаційні заходи була адекватна та кваліфікована відповідь з боку відповідних структур».

Заступник Міністра розібрав з офіцерами останні кейси роботи російської дезінформаційної машини та на прикладі кількох уже розвінчаних фейків, інспірованих ФСБ РФ, продемонстрував поетапне використання ЗМІ в розповсюдженні неправдивої інформації.

Нагадаємо, 24 жовтня 2017 року вже відбувся перший тренінг із організації та проведення інформаційних заходів у контексті гібридної агресії проти України, організований Міністерством інформаційної політики України та командуванням ССпО ЗСУ.


Перейти до списку публікацій