Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Квітня 2018, 08:04

МІП у зоні АТО: На території Золотоколодязької сільради в телеефірі присутні 12 українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Золотоколодязької сільської ради Добропільського району Донецької області.

«Село розташоване в кількох десятках кілометрів від фронту, тож вибухів не чують, а от ворожі канали сюди добивають. Це дратує людей, і вони сподіваються, що нова телевежа, яку планують в Покровську, замінить ворожі канали на українські», - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами голови сільради Тетяни Сидоренко, аналогові антени, залежно від рельєфу, приймають близько 12  українських каналів та декілька каналів з окупованих територій, цифрове телебачення у стандарті Т2 теж транслює як українські, так і окупаційні канали. «Але ані аналог, ані Т2 не мають у нас значного поширення. Люди дивляться в основному супутникове ТБ», - розповідає голова.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій