Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  30 Березня 2018, 13:03

МІП провело зустріч зі студентами Острозької академії

28 березня 2018 року радник Міністра інформаційної політики України Марина Соботюк відвідала Національний університет «Острозька академія» та провела зустріч зі студентами у рамках діяльності Студентської ради при МІП.

Радник Міністра розповіла про комунікаційні проекти Міністерства, зокрема, про короткометражну стрічку «Дякую», яка зараз розпочинає свій шлях світовими кінофестивалями. Також М. Соботюк закликала студентів найстарішого вищого навчального закладу України активно долучатися до роботи Студради та взяти участь у найближчій її акції – «Напиши українцю листівку за кордон».

«Міністерство інформаційної політики у своїй роботі значною мірою робить ставку на молодь, на наше підростаюче покоління, яке буде розбудувати Україну уже у найближчі 10-20 років. Саме тому ми і створили поки єдину в своєму роді Студентську раду при держустанові», - сказала вона.

Нагадаємо, короткометражна стрічка «Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.


Перейти до списку публікацій