Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Березня 2018, 16:03

МІП: Японія за підтримки Уряду України провела близько тисячі комунікаційних заходів у 2017 році

29 березня  в прес-центрі інформаційної агенції «Укрінформ» відбулася прес-конференція з нагоди презентації комунікаційних проектів, реалізованих за підтримки Уряду України в рамках Року Японії в Україні. Зокрема, Міністерство інформаційної політики представило два своїх головних проекти з популяризації України серед японців – короткометражну стрічку «Дякую» та виставку картин українських військових у стилі манґа.

Як зазначив на прес-конференції державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, просування України як туристично привабливої країни МІП здійснює спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством культури та профільними парламентськими комітетами. «Україна – це цікава, самобутня, сучасна країна. І кожен іноземець – чи то японець, чи німець, чи будь-хто інший – знайде тут щось цікаве для себе, свою родзинку, щось, що резонуватиме його душі», - заявив держсекретар.

За словами Першого секретаря та керівник політичного відділу Посольства Японії в Україні Дайсуке Мінаміно, за підтримки українського Уряду, у тому числі Міністерства інформаційної політики, за минулий рік, який був оголошений Роком Японії в Україні, було проведено близько тисячі заходів у всіх регіонах України. «Це і висадження дерев сакура, і відкриття виставки «Уявний путівник. Японія», завдяки якому українці змогли ближче познайомитись з багатьма аспектами японської культури. Заходи відбувалися по всій Україні, у тому числі неподалік від окупованих територій, зокрема у Сєверодонецьку. Нам є що показати українцям, а Україні - є що продемонструвати Японії», - повідомив японських дипломат.

Радник Міністра інформаційної політики з питань міжнародної комунікації Марини Соботюк підкреслила, що МІП налагоджує співпрацю у сфері міжнародних відносин через правильний комунікаційний підхід до кожної країни. «Про такий підхід сьогодні ми звітуємо на прикладі відносин з Японією. Минулого року в рамках року Японії в Україні МІП реалізувало багато інформаційних кампанії, виокремлю два найбільш успішних - «Український військовий в японському стилі манґа»  та стрічка про Україну «Дякую». Така комунікація, через особливості культурні, ресурсні, зближує між собою населення та сприяє розумінню одне одного», - додала радник Міністра.

Нещодавно МІП презентувало стрічку «Дякую» у Посольстві України в Японії і вже подало її на понад 100 кінофестивалів світу.

Начальник Управління публічної дипломатії МЗС України Анатолій Соловей відзначив, що стрічка «Дякую» разом з картиною Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» дає українським дипломатам можливість вирішувати серйозні іміджеві задачі. «Фільми «Дякую» та «Кіборги» - це два мейнстрімних проекти, які презентують Україну світові під декількома кутами зору і з різних ракурсів. З одного боку, Україна – це такий стійкий незламний фаєрволл, який стримує російську агресію та захищає від цієї навали Європу. З другого – Україну є прекрасною молодою, динамічною, європейською країною, в якій живуть чудові гостинні люди, країною, в якій приємно перебувати і яку хочеться відкривати», - зазначив представник МЗС.

Нагадаємо, короткометражна стрічка «Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.

У жовтні 2017 року на запрошення Міністерства інформаційної політики до України приїздила художниця Нацуме з Японії та привозила свої роботи із зображеннями українських військових в японському стилі манґа. Починаючи з 14 березня картини постійно експонуються у Посольстві України в Японії.


Перейти до списку публікацій