Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Березня 2018, 15:03

МІП: У Києві обговорили ключові тенденції європейських інтеграційних процесів

27 березня 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка  у співпраці з Національним Ерасмус+ офісом в Україні та Програмою «Європейський парламент до кампусу» під егідою проекту Жана Моне у рамках Програми Ерасмус + відбулася міжнародна науково-практична конференція «Європейські інтеграційні процеси у XXI столітті: ключові тенденції, основні виклики та нові можливості». 

Мета конференції – сприяти підтримці діалогу між науковцями,  державними службовцями, представниками громадянського суспільства та міжнародних організацій щодо поширення ідей Об’єднаної Європи та євроінтеграційних процесів в Україні.

Від Міністерства інформаційної політики України  участь у  заході взяла завідувачка сектору з питань європейської інтеграції Людмила Василенко.

«На сьогодні у контексті євроінтеграційних процесів  головними завданнями в інформаційній сфері є створення проєвропейської більшості в українському суспільстві, підвищення рівня поінформованості  українців про можливості та перспективи євроінтеграції, про цінності та стандарти  держав-членів ЄС  та  протидія дезінформації, спрямованої на дискредитацію відносин України з ЄС», - підкреслила Л. Василенко у своєму виступі.

До обговорення долучились представники співтовариства з досліджень європейської інтеграції з Великобританії, Італії, Канади та України.


Перейти до списку публікацій