Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Березня 2018, 15:03

МІП: Дотримання гендерної рівності є невід'ємною складовою діяльності Міністерства

23 березня 2018 року в Києві Міністерство інформаційної політики України взяло участь у круглому столі «Гендерна рівність у медіа та рекламі: європейські стандарти та українські реалії».

Основними темами заходу є обговорення поточної ситуації в Україні щодо застосування стандартів гендерної рівності у ЗМІ та рекламі, можливі законодавчі зміни для запобігання сексизму в рекламі, а також презентація стандартів Ради Європи щодо гендерної рівності в медіа та рекламі.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко під час секційної дискусії висловив думку, що для ефективного впровадження гендерної рівності необхідний індивідуальний підхід, адже у суспільствах перехідного періоду, яким є Україна, складно впроваджувати цінності винятково нормативним шляхом.

А. Біденко підкреслив: «Для МІП дотримання гендерної рівності є невід'ємною складовою діяльності. У своїх комунікативних кампаніях ми неухильно дотримуємося рекомендацій Ради Європи, уникаючи гендерних стереотипів і дискримінації. Офіційна позиція МІП та, особисто, Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця така, що кожна людина, незалежно від статі, повинна мати змогу досягти будь-яких цілей, поставлених перед собою».


Перейти до списку публікацій