Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Березня 2018, 14:03

На міжнародній конференції у Варшаві перезентували "Кіборгів"

16-17 березня у приміщенні Коледжу Європи в Натоліні (Варшава, Польща) відбувся міжнародний симпозіум "Три українські революції". Темою цьогорічної конференції стала Революція Гідності, російська збройна агресія проти України та її можливі наслідки. 

До обговорення долучилися українські, польські та європейські політики, дипломати, експерти, науковці тощо. У заході, зокрема, взяли участь Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова та держсекретар МІП Артем Біденко.

"Колись з окупації Польщі розпочалась Друга світова війна. А сьогодні ми сподіваємось, що окупація та війна в Україні дозволить світові не допустити подальшої агресії. Польща - перша країна, яка зацікавлена в цьому. Ми вдячні польському народу та державі Польща за постійну потужну політичну підтримку української позиції. Досвід Польщі із віддалення від радянських фантомів, євроатлантична інтеграція країни та, врешті, формування ідентичності на базі цих процесів - є важливими для українців. Окупація Криму та війна на Донбасі мають наслідком розрив пуповиного зв’язку із РФ та боротьбу за формування європейських цінностей в України на всіх рівнях", - заявила Еміне Джапарова.

На завершальному етапі конференції відбувся показ фільму українського режисера кримськотатарського походження Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги", знятого за підтримки держави.


Перейти до списку публікацій