Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Березня 2018, 08:03

Е. Джапарова: Росія зомбує жителів окупованих територій, використовуючи вкрадену українську телерадіоінфраструктуру

16 березня у Гаазі відбулася зустріч української делегації у складі Першого заступника Міністра інформаційної політики Еміне Джапарової та народного депутата України, члена Постійної делегації України у ПАРЄ Марії Іонової з сенаторами Генеральних штатів Нідерландів Йорісом Бекером (Joris Backer) та Сібе Шаапом (Sybe Schaap).

Сторони обговорили стан реформ в Україні та виконання умов угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Окремою темою для обговорення стала ситуація в Криму та на Донбасі - порушення прав людини, питання звільнення заручників та політв’язнів РФ, боротьба з кремлівською пропагандою, яка активно поширюється не тільки в Криму та інших окупованих територіях, а й в країнах ЄС.

Сенатори наголосили на важливості проведення в Україні земельної і податкової реформ та забезпечення захисту права власності. Еміне Джапарова та Марія Іонова у свою чергу запросили сенаторів відвідати Україну та, особливо, такий її проблемний регіон, як Донбас.

"Окуповані території є пріоритетним напрямком діяльності Міністерства інформаційної політики. Росія впроваджує масштабну дискредитаційну кампанію проти України та українців, формує ідентичність «громадян ДНР-ЛНР» та новий міф про російський Крим. І це все робиться на українських телерадіо частотах, використовуючи українську телекомунікаційну інфрастуктуру, яку Росія вкрала разом із окупацією Криму й Донбасу ", - заявила Перший заступник Міністра.


Перейти до списку публікацій