Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Березня 2018, 14:03

Е.Джапарова розповіла Верховному Комісару ОБСЄ про утиски прав кримських татар та українців

15 березня 2018 року в Амстердамі (Нідерланди) відбулася зустріч Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової із Верховним Комісаром ОБСЄ з питань національних меншин Ламбертом Заньє.

Еміне Джапарова та Ламберт Заньє обговорили проблематику окупованого кримського півострова, де найближчими днями мають відбутися незаконні «вибори» президента РФ, характерною ознакою яких є примус та звіти про відвідування. 

«Комісар прекрасно володіє інформацією та розуміє, що відбувається в Криму з урахуванням механізмів репресій інакомислячих», - повідомила Перший заступник Міністра за підсумками зустрічі.

Сторони також торкнулися питання імовірного візиту пана Заньє на територію Криму і відзначили, що, як показує досвід попередніх візитів європейських високопосадовців, російські спецслужби не дають можливості отримати достовірну картину дійсності окупованого півострова.

Еміне Джапарова подарувала Верховному Комісару англійську версію  книги кримського історика Сергія Громенка «КримНаш. Історія російського міфу», виданої за підтримки Міністерства інформаційної політики України.


Перейти до списку публікацій