Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Березня 2018, 13:03

В Софії показали фільм МІП та UA|TV «Бранці Кремля»

14 березня у Представництві Європейської Комісії в м. Софія (Болгарія) відбулася публічна дискусія «Чотири роки після окупації Криму: чи існує вихід із глухого кута?», що була організована Посольством України та офісом Європейської ради з питань міжнародних відносин (ECFR).

В рамках заходу відбувся показ документального фільму «Бранці Кремля», наданого Міністерством інформаційної політики України.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров та Посол України Микола Балтажи презентували ініціативу Президента України Петра Порошенка щодо створення міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму». Високопосадовці доповіли про актуальну ситуацію в окупованій АРК: чисельні порушення прав кримських татар і етнічних українців з боку окупаційної  влади, посилену мілітаризацію півострова тощо.

У свою чергу провідні болгарські експерти-міжнародники аргументовано спростували гібридні постулати про нібито законність дій Росії та її права на Крим, сигналізували про небезпечні наслідки  окупації півострова не лише для України, а й для міжнародної спільноти, у тому числі з огляду на стрімке зростання безпекових викликів у Чорноморському регіоні.

Експерти з питань безпеки і оборони закликали НАТО посилити обороноздатність усіх країн Чорноморського регіону задля протидії зростаючим загрозам з боку Кремля, а також пришвидшити інтеграцію України до Альянсу.

Учасники дискусії зійшлися на тому, що необхідно посилювати санкцій проти РФ та розглядати діалог Заходу з Кремлем з позиції сили як єдиний засіб зупинити агресивну поведінку режиму Володимира Путіна.

 


Перейти до списку публікацій