Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Березня 2018, 11:03

МІП на XI Форумі Європа-Україна підняло питання блокування активістів у соціальних мережах

13-14 березня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін узяв участь у XI Форумі Європа-Україна «Асоціація з Європейським Союзом і що далі?», що був організований Інститутом Східноєвропейських Досліджень у м. Ряшів, Польща.

Під час панельної дискусії «Нові виклики для інформаційної безпеки в Європі» Дмитро Золотухін зазначив на багатогранності новітніх безпекових викликів, зокрема в інформаційній та кіберсферах. «На жаль, європейська спільнота продовжує відмовлятися бачити реальність, коли медіа та професійна журналістика є об'єктом атаки з боку гібридних засобів, що використовуються радикальними та популістськими політичними силами», - зауважив заступник Міністра.

Один із спікерів дискусії, Віталій Портніков, співголова Україно-Польського форуму партнерства, у свою чергу наголосив, що з дезінформацією треба боротися правдою.

Учасники дискусії також обговорили питання атак тролів і ботів у соцмережах, зокрема, нещодавній кейс розвідувальної спільноти InformNapalm та проблему блокування українських активістів у Facebook.

Участь у Форумі взяли політики, представники державної влади, лідери підприємництва, експерти та журналісти з України, країн-членів ЄС та інших країн світу.

Довідково. Дебати Форуму Європа-Україна 2018 були зосереджені на ключових питаннях модернізації та розвитку українського економічного потенціалу, місцевого самоврядування, ефективного використання природних ресурсів, потенціалу регіонів та можливостях співпраці з партнерами із Польщі та інших європейських країн. Також на Форумі було підняте питання української безпеки в контексті європейських та світових відносин, зокрема, і в інформаційній сфері. 


Перейти до списку публікацій