Міністерство інформаційної політики України


МІП: В Посольстві України в Японії презентовано картини з українськими військовими в стилі манґа

14 березня 2018 року Міністерство інформаційної політики України в Посольстві України в Японії презентувало картини із зображеннями українського військового в японському стилі манґа, які створила японська художниця Нацуме.

Захід відбувсь за участі Високоповажного Посла України в Японії Ігоря Харченко, керівника сектору по роботі зі ЗМІ МІП Марини Соботюк, а також громадськості та активістів Токіо (регіон Мінато).

Посол Ігор Харченко під час відкриття експозиції звернувся до присутніх: «Дякую за цікавість до України. Для нас важлива така підтримка з боку японських митців, прикладом якої є картини художниці Нацуме».

Марина Соботюк додала, що сьогодні в Україні День добровольця і дуже доречним є те, що в Японії МІП у цей день разом з Посольством відкрили експозицію на підтримку військових України. «Українці дуже люблять вашу художницю Нацуме, яка надихає наших військових. Наш військовий в японському стилі манґа дуже добрий і мужній одночасно. Ми щиро вдячні, що незважаючи на відстань, японські митці створюють такі чудові картини з мілітарної тематики», - прокоментувала Соботюк.

Зазначимо, що захід в Посольстві відвідала й сама художниця, яка розповіла, що її надихнуло на створення картин. Японська художниця Нацуме: «Мені подобається мілітарна естетика, а особливо зацікавила українська тематика та кольорова гама під час створення цих робіт».

Картини в Посольстві України в Японії експонуватимуться на постійній основі.

Нагадаємо, 14 жовтня 2017 року, на запрошення Міністерства інформаційної політики до України приїздила художниця Нацуме з Японії та привозила свої роботи із зображеннями українських військових в японському стилі манґа.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2293.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове