Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Березня 2018, 11:03

МІП: Стрічка "Кіборги"є сагою переможного духу України

12 березня 2018 року відбулася прес-конференція "Світ побачить "Кіборгів", присвячена показові за кордоном художнього фільму «Кіборги» про героїчних захисників Донецького аеропорту.

Під час прес-конференції Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зазначила, що стрічка "Кіборги" фактично є сагою війни, яка сьогодні відбувається на Донбасі. В Києві її не завжди відчуєш. "Ми вдячні нашим солдатам, які гинуть, за те, що ми не відчуваємо цю війну тут. Ця стрічка про ту правду, яка сьогодні відбувається на війні", - сказала Джапарова.

Заступниця також додала, що Україна є полігоном, на якому тестують новітні інформаційні технології, створюють інформаційні бульбашки, завдяки яким зображується Україна в повному негативі та відбувається масштабна дискредитаційна антиукраїнська кампанія.

Марія Іонова розповіла про те, де в першу чергу буде показано фільм "Кіборги": "В Вашингтоні, вперше, фільм буде показуватися в Конгресі, 16 березня – це буде в Гаазі".

Ахтем Сеітаблаєв під час свого виступу підкреслив : "Це фільм не про війну. І мене дуже тішить, як режисера те, що нам постійно про це говорить глядач. Незважаючи на те, що по жанру наш фільм є військово-психологічною драмою, насамперед, відчуття головне після перегляду, що цей фільм про світ, який народжується в середині цієї війни. І це для мене надзвичайна мотивація".

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Марія Іонова, народний депутат України, член Постійної делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи; Ахтем Сеітаблаєв, режисер «Кіборгів»; Анатолій Соловей, начальник управління публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України.

Нагадаємо. 6 грудня 2017 року, у День Збройних Сил України, Міністерство інформаційної політики України в кінотеатрі «Україна» провело прем’єрний показ фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва. Стрічка присвячена одній із найбільш героїчних сторінок нашої війни за Незалежність – обороні Донецького аеропорту.


Перейти до списку публікацій