Міністерство інформаційної політики України


МІП: Посол Ісламської Республіки Іран підтримав ідею співпраці представників ЗМІ обох держав

05 березня 2018 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової та Посла Ісламської Республіки Іран Мохаммадом Бехешті-Монфаред.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України розповіла про найважливіші проекти, комунікаційні кампанії, напрями діяльності Міністерства, зокрема, у сфері інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу. «Завдання Міністерства в цьому напряму – встановлення веж, передавачів на Херсонщині та Донбасі, формування відповідного контенту мовлення на окуповану територію Криму та Сходу», – підкреслила Еміне Джапарова.

Також, під час зустрічі, обговорено питання подальшої співпраці в інформаційній сфері Міністерства та Посольства Ісламської Республіки Іран.

Перший заступник наголосила на важливості діяльності телеканалу UA/TV та ІА «Укрінформ», що складають систему іномовлення України, запроваджену Міністерством у 2015 р.

Посол Ісламської Республіки Іран підтримав ідеї співпраці, запропонувавши організацію візитів представників ЗМІ обох держав.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2276.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове