Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Березня 2018, 17:03

МІП у зоні АТО: На території Золотопрудської сільської ради в телеефірі присутні одинадцять українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Золотопрудської сільської ради Олександрівського району Донецької області.

«На території Золотопрудської сільської ради в телеефірі присутні: "1+1", "Україна", "Перший", "СТБ", "Новий", "Інтер", "2+2", "Культура", "С+ (Слов'янськ)", "ICTV", "5 канал". Після відновлення телевежі на горі Карачун кількість каналів не змінилась, бо усі канали свого часу терміново поновили мовлення на низькій тимчасовій вежі, але якість принципово зросла. Цифрове телебачення "Т2" приймається гарної якості, але не в повному обсязі », - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Наталя Хлистун, секретар Золотопрудської сільської ради, відмітила, що більшість сільчан дивиться цифрове телебачення"Т2", тому що, навіть, неповний пакет дає можливість дивитися більшу кількість каналів, ніж пропонує ефірне телебачення.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій