Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Березня 2018, 13:03

Д. Золотухін: Пріоритетним напрямом протидії фейкам є просування власного наративу

27 лютого 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь в експертних обговореннях щодо протидії фейковим новинам і дезінформації онлайн, організованих Комісаром ЄС з цифрової економіки та суспільства М. Габріель.

Дмитро Золотухін представив офіційну позицію Міністерства щодо протидії інформаційним загрозам: «Можливості нормативного регулювання інформаційного простору для протидії «фейковим новинам» малоефективні через поліморфність, гнучкість і багатогранність дезінформації. Необхідність застосовувати суб’єктивний (а часом і креативний) підхід в оцінці інформації та визначенні фейку створює ризики зловживань. Тому пріоритетним напрямом протидії фейкам варто визначити просування власного наративу та побудову ефективної та стійкої системи державних стратегічних комунікацій».

За результатами експертних обговорень буде розроблено «policy paper» для політичних структур Європейського Союзу щодо питань протидії загрозам поширення «фейкових новин». Участь у заході взяли представники офіційних органів ЄС та окремих країн, представники громадянського суспільства, представники наукових установ, комерційних організацій, think tanks.


Перейти до списку публікацій